Odwiedź nasz profil na FacebookOdwiedź nasz profil na Instagram

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna Warszawa Żoliborz

Tłuszcz gromadzący się w rejonie bioder, ud, czy brzucha to zmora wielu osób, starających się utrzymać zgrabną sylwetkę. Możesz jednak łatwo pozbyć się tego problemu! Skorzystaj z lipolizy iniekcyjnej w Dr Skin Care w Warszawie, aby usunąć niechciany tłuszcz. 

Lipoliza iniekcyjna pozwoli Ci na:

 • wyszczuplenie ciała,
 • utratę niechcianej tkanki tłuszczowej,
 • uzyskanie wymarzonej sylwetki,
 • ujędrnienie i regenerację skóry.

Już teraz możesz umówić się na zabieg - skontaktuj się z nami!

Lipoliza iniekcyjna - dla kogo jest ta terapia?

Z niektórych obszarów ciała znacznie trudniej jest pozbyć się tłuszczu niż z innych. Tendencje te są zwykle uwarunkowane genetycznie, więc naturalnie nie masz wpływu na to, z jakich miejsc schudniesz w pierwszej kolejności. Możesz jednak pozbyć się uciążliwego tłuszczu za pomocą lipolizy. Tkanka tłuszczowa u kobiet często gromadzi się przede wszystkim w okolicach pośladków, bioder, czy ud. U mężczyzn zaś zwykle jest to rejon brzucha. Niektóre osoby mają też skłonności do tzw. podwójnego podbródka. 

Jeśli mimo zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej jest Ci trudno schudnąć z pewnych miejsc, warto wykonać lipolizę. Nie może to być jednak jedyny sposób odchudzania, potrzebna jest bowiem dieta i ruch. Zabieg ten nie powinien być też wykonywany u osób o bardzo dużej masie ciała. Lipoliza iniekcyjna jest więc przeznaczona przede wszystkim dla pacjentów o normalnej wadze ciała lub z niewielką nadwagą. 

Wskazaniem do lipolizy iniekcyjnej jest też otyłość gynoidalna. Jest to specyficzny rodzaj sylwetki, w którym tkanka tłuszczowa w bardzo dużej ilości kumuluje się w biodrach. Otyłość gynoidalna, ze względu na uwarunkowania hormonalne, dotyka głównie kobiet.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej w Warszawie?

W naszej klinice każda wizyta poprzedzona jest wnikliwym badaniem. Podczas konsultacji ze specjalistą możesz omówić swój problem i efekty, jakie chcesz uzyskać. Zweryfikujemy też, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do lipolizy iniekcyjnej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że cała procedura będzie dla Ciebie w pełni bezpieczna.

Jeśli zakwalifikujesz się do zabiegu, ustalimy dokładny plan działania i wybierzemy odpowiedni preparat. Przed wykonaniem iniekcji, na Twoją skórę nałożymy specjalny krem znieczulający. Dzięki temu zabieg powinien być całkowicie bezbolesny i komfortowy. Następnie za pomocą cienkiej igły wstrzykniemy preparat w miejsce, w którym zgromadzony jest nadmiar tłuszczu. Zalecane jest zwykle wykonanie serii zabiegów, z zachowaniem kilkutygodniowej przerwy. Wtedy możliwe jest uzyskanie maksymalnie satysfakcjonujących efektów zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna Warszawa - jak działa?

Podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej stosujemy preparaty, zawierające substancje rozkładające tłuszcz i wspomagające przemianę materii. Jedną z nich jest fosfatydylocholina, czyli lecytyna. Jest to naturalny związek, który występuje również w ludzkim organizmie. Dzięki niej lipidy rozkładane są na mniejsze cząsteczki i usuwane w naturalny sposób z organizmu. 

Oznacza to, że uporczywy tłuszcz wreszcie zniknie, a Ty w końcu uzyskasz upragnioną sylwetkę. Dzięki usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej Twoje ciało będzie też wyglądało dużo młodziej. W preparatach do lipolizy znajdują się także substancje ujędrniające skórę, zatem nie musisz obawiać się zwiotczenia tkanek. Twoja skóra zostanie bowiem odpowiednio zagęszczona i uelastyczniona.

Jak przygotować się do zabiegu lipolizy?

Przed zabiegiem lipolizy iniekcyjnej należy powstrzymać się od spożywania alkoholu i stosowania środków, które zaburzają krzepliwość krwi. W przypadku kobiet najlepiej kurację tę wykonać po menstruacji. Poza tym lipoliza nie wymaga szczególnych przygotowań.

Lipoliza iniekcyjna - zalecenia pozabiegowe

Najważniejsze po zabiegu lipolizy jest unikanie przebywania w miejscach, takich jak basen, sauna, czy solarium. Ze względu na występujący po kuracji obrzęk nie powinno się wystawiać ciała na wysoką temperaturę. Z uwagi na to niewskazane jest też opalanie się, trzeba również uważać z suszeniem włosów (zwłaszcza jeśli zabieg był wykonywany w obrębie twarzy). Po lipolizie unikaj także intensywnej aktywności fizycznej.

Przeciwwskazania - kiedy nie stosować lipolizy?

Lipoliza nie może być wykonana w przypadku:

 • ciąży i karmienia piersią,
 • problemów z krzepliwością krwi,
 • dużej otyłości,
 • schorzeń nerek,
 • chorób wątroby,
 • nieuregulowanej cukrzycy,
 • infekcji i stanów zapalnych organizmu,
 • uczulenia na składniki preparatów.

Jeśli nie masz pewności, czy możesz wykonać zabieg, zapraszamy Cię do naszej kliniki! Dokładnie omówimy z Tobą możliwości rozwiązania Twojego problemu, biorąc pod uwagę Twój stan zdrowia. W każdym przypadku postaramy się dobrać najlepszą kurację, która spełni Twoje oczekiwania.

Umów się na konsultację

DR SKIN CARE

Klinika medycyny estetycznej w Warszawie.
ZADZWOŃ
CENNIKPORADYKONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram