Odwiedź nasz profil na FacebookOdwiedź nasz profil na Instagram

Endermologia Alliance LPG

Endermologia Warszawa Żoliborz

Endermologia to zabieg, który pomoże zredukować cellulit i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Metoda ta cieszy się więc ogromną popularnością wśród osób, które zmagają się z tymi problemami. Dowiedz się, na czym dokładnie polega endermologia i dlaczego warto zdecydować się na ten zabieg!

 

endermologia Warszawa Żoliborz

Na czym polega zabieg endermologii?

Endermologia jest rodzajem masażu podciśnieniowego, który usprawnia metabolizm i pomaga pozbyć się zastojów limfy. Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia, którego głowica wyposażona jest w 2 rolki i komorę ssącą. Zasysa ona fałd skóry, a następnie dokładnie go rozmasowuje. 

Zabieg powoduje intensywną stymulację głębokich warstw skóry do produkcji kolagenu. Dzięki temu ujędrnia wybrane partie ciała, takie jak pośladki, uda, czy brzuch. Wspomaga również spalanie tkanki tłuszczowej, czego efektem jest redukcja cellulitu i wymodelowanie sylwetki. Jeśli więc zmagasz się z uporczywym tłuszczem lub „pomarańczową skórką”, warto rozważyć ten zabieg.

Czy po endermologii się chudnie?

Endermologia to doskonały sposób na wymodelowanie sylwetki i likwidację miejscowych skupisk tkanki tłuszczowej. Daje ona więc efekt wysmuklenia figury, ale nie może być jedynym sposobem na pozbycie się nadmiaru tłuszczu z organizmu. Nie przyniesie też długotrwałych efektów, jeśli nie będziesz stosować zdrowej diety i ćwiczeń. Endermologię należy traktować jako uzupełnienie zdrowego trybu życia i sposób na usunięcie tłuszczu z najbardziej problematycznych obszarów. 

Endermologia jest zatem świetnym zabiegiem wspomagającym odchudzanie. Jest polecana zwłaszcza osobom, którym ciężko pozbyć się tkanki tłuszczowej z pewnych obszarów. U kobiet zwykle dotyczy to pośladków, czy ud, a u mężczyzn brzucha. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby zastosować endermologię na całe ciało.

Czy endermologia boli?

Wiele osób obawia się zabiegu endermologii, sądząc, że jest on bolesny. Nowoczesna technologia sprawia jednak, że zabieg nie powoduje dolegliwości bólowych.  Urządzenia do endermologii pozwalają na precyzyjne dopasowanie siły nacisku do obszaru ciała. Dzięki temu bardziej delikatne strefy są odpowiednio chronione. 

 Osoby nieco bardziej wrażliwe mogą odczuwać wprawdzie niewielki dyskomfort. W razie pojawienia się jakichkolwiek nieprzyjemnych odczuć, warto zasygnalizować to osobie przeprowadzającej zabieg. Może ona zmodyfikować parametry urządzenia, tak aby terapia była jak najbardziej komfortowa i bezbolesna.

Endermologia w Dr Skin Care

W naszym gabinecie dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do endermologii, a parametry zabiegu dostosowujemy indywidualnie do potrzeb pacjentów. Dbamy zawsze o bezpieczeństwo i komfortowy przebieg terapii. Kiedy zgłosisz się do nas, najpierw zaprosimy Cię na konsultacje, aby wykluczyć przeciwwskazania i ustalić dokładny plan kuracji. Zapraszamy więc do naszej kliniki Dr Skin Care na warszawskim Żoliborzu!

Umów się na konsultację

DR SKIN CARE

Klinika medycyny estetycznej w Warszawie.
ZADZWOŃ
CENNIKPORADYKONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram