Odwiedź nasz profil na FacebookOdwiedź nasz profil na Instagram

Zabiegi wyszczuplające i modelujące

Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę Warszawa Żoliborz

Chcesz wspomóc proces odchudzania, a może wymodelować sylwetkę lub pozbyć się tkanki tłuszczowej z konkretnej partii ciała? W Dr Skin Care oferujemy zabiegu wyszczuplające oraz modelujące sylwetkę, które dopasowujemy do rodzaju problemu. Proces redukcji wagi nie jest łatwy, jednak przynosi on wiele korzyści zdrowotnych dla osób z nadwagą.

Wyszczuplające zabiegi mogą być bardzo dużym wsparciem, a jednocześnie wpływają na jędrność skóry oraz umożliwiają modelowanie sylwetki. W naszym gabinecie medycyny estetycznej wykonasz następujące terapie:

 • Profhilo Body Kit
 • Sunekos Body i Sunekos Call
 • Lipoliza iniekcyjna
 • Endermologia Alliance LPG
 • Endolifting
 • Drenaż limfatyczny
 • Storz Medical fala uderzeniowa
 • Lifting laserowy SMOOTH - nieablacyjne ujędrnianie i remodeling skóry

Chcesz zapisać się na jeden z nich lub uzyskać więcej informacji? Zadzwoń!

Zabiegi wyszczuplające - komu są polecane?

Zabiegi wyszczuplające są pomocne osobom, które chcą skorzystać z dodatkowego wsparcia podczas odchudzania. Przyczyn nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej jest wiele. Mogą być to problemy hormonalne, choroby, spożywanie przez pewien czas więcej kalorii niż wynosi zapotrzebowanie energetyczne organizmu, jednakże często przyczyną odkładania się tłuszczu w konkretnym miejscu są kwestie genetyczne. Dlatego też nie należy zaniedbywać diagnostyki i w sytuacjach, kiedy waga szybko rośnie, warto skonsultować się z lekarzem. Jeśli natomiast chcesz poprawić figurę i przyspieszyć utratę kilogramów, zdecyduj się na zabiegi wyszczuplające, które oferujemy. Pomagają one w:

 • zwiększeniu jędrności skóry (staje się bardziej elastyczna i napięta, dzięki czemu nie obwisa po odchudzaniu)
 • szybszym pozbywaniu się tkanki tłuszczowej
 • zmniejszeniem obwodu konkretnych partii ciała
 • wymodelowaniem sylwetki
 • regeneracji oraz odbudowie
zabiegi wyszczuplające i modelujące

Miejscowe pozbywanie się tłuszczu - co wybrać?

Miejscowy nadmiar tłuszczu to odkładanie się go w danych partiach ciała. Osoba może być szczupła, ale mieć na przykład podwójny podbródek lub tak zwane bryczesy. Odchudzanie w takich przypadkach najczęściej nie powoduje oczekiwanych rezultatów, ponieważ chudnie całe ciało, a nie konkretna jego partia. W tym pomocne są zabiegi, które miejscowo rozkładają tłuszcz, jak na przykład lipoliza iniekcyjna. Dobrym rozwiązaniem jest również drenaż limfatyczny, który wspomaga w pozbywaniu się nagromadzonej limfy. Coraz popularniejsze stało się też wykorzystanie fali uderzeniowej, która wpływa na wiele procesów, jakie zachodzą w organizmie. Dzięki niej możliwe jest nie tylko wyszczuplanie, ale również pobudzanie organizmu do samoodnowy.

Modelowanie sylwetki w Warszawie - wybierz Dr Skin Care!

Zależy Ci na wymodelowaniu sylwetki, pozbyciu się tkanki tłuszczowej i poprawie jędrności skóry? Zadzwoń do nas i umów się na zabieg lub konsultacje. Pomożemy w dobraniu najskuteczniejszej dla Ciebie metody!

Umów się na konsultację

DR SKIN CARE

Klinika medycyny estetycznej w Warszawie.
ZADZWOŃ
CENNIKPORADYKONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram