Odwiedź nasz profil na FacebookOdwiedź nasz profil na Instagram

modelowanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym Warszawa Żoliborz

Chcesz powiększyć lub wymodelować swoje usta? W naszej klinice możesz nadać swoim ustom taki kształt, jaki tylko chcesz! Jeśli jesteś zainteresowana, nie zwlekaj i umów się już dziś na wizytę w Dr Skin Care! Przeczytaj, jak wygląda modelowanie ust kwasem hialuronowym.

Modelowanie ust Warszawa - efekty

Oto, czego możesz spodziewać się po zabiegu modelowania ust:

 • zwiększenie objętości ust,
 • wyrównanie asymetrii,
 • pełniejsze, bardziej ponętne usta.

Twoje usta staną się bardziej wyraziste, co pięknie podkreśli Twoją urodę. Dzięki temu zyskasz większą pewność siebie i zadowolenie ze swojego wyglądu.

Wskazania do modelowania ust

Zastanawiasz się, czy ten zabieg jest odpowiedni dla Ciebie? Najważniejsze wskazania do modelowania ust kwasem hialuronowym to:

 • wąskie usta,
 • duża asymetria między wargami,
 • brak symetrii między prawą i lewą stroną ust,
 • utrata objętości ust wskutek procesów starzenia.

Niektóre wskazania, takie jak wąskie usta, traktować można bardzo subiektywnie. Dlatego wszystko zależy od tego, jak czujesz się w swoim ciele i co Ci przeszkadza. Naszym zadaniem jest przede wszystkim wyjście naprzeciw Twoim oczekiwaniom. 

Jeśli więc kształt Twoich ust Ci nie odpowiada, nie wahaj się i zgłoś się do naszej kliniki. Dokładnie ocenimy problem na miejscu i zaproponujemy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie

modelowanie ust kwasem hialuronowym

Jak wygląda zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym?

Przed zabiegiem przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad, aby upewnić się, że nie występują przeciwwskazania do podania preparatu. Jeśli nie będzie żadnych przeszkód zdrowotnych, wykonamy zabieg modelowania ust w taki sposób, aby osiągnąć zaplanowany efekt. 

Podczas zabiegu nakładamy krem znieczulający, który powinien w zupełności wystarczyć, aby zniwelować nieprzyjemne odczucia. Kwas hialuronowy podaje doświadczony specjalista, który wykonuje nakłucia precyzyjnie i delikatnie. Praktycznie od razu zauważysz wyraźne wypełnienie swoich ust. Na początku jednak możesz doświadczyć lekkiej opuchlizny, przez co wargi nabiorą większej objętości. Po kilku dniach obrzęk minie, a wtedy będziesz mogła ostatecznie ocenić rezultaty zabiegu.

Końcowe efekty modelowania ust uzależnione są przede wszystkim od tego, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Jeśli oczekujesz wyraźnego uwypuklenia ust, zapewnimy Ci to, odpowiednio dobierając ilość preparatu. Jeśli jednak wolisz subtelne podkreślenie, otrzymasz w pełni naturalny i delikatny efekt.

Modelowanie ust Warszawa - jak przygotować się do zabiegu?

Przed zgłoszeniem się na zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym, warto zastosować się do kilku wskazówek. Ze względu na konieczność nakłuć, dobrze jest zadbać o odpowiednią krzepliwość krwi. W tym celu na kilka dni przed zabiegiem modelowania ust nie spożywaj alkoholu i nie zażywaj leków zaburzających krzepnięcie krwi (np. aspiryny). 

Bezpośrednio przed zabiegiem postaraj się nie pić gorących napojów. Mogą one bowiem wywołać niewielkie urazy w obszarze ust i jamy ustnej. Mimo że nie nawet ich nie zauważysz, mogą one mieć negatywny wpływ na przebieg zabiegu. Bardzo zalecamy za to odpowiednie nawadnianie się - pij więc jak najwięcej zwykłej, czystej wody (ok. 2 litry dziennie).

Zalecenia po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym

Zalecenia po modelowaniu ust w naszej klinice w Warszawie są podobne do wskazówek przed zabiegiem. Przez kilka pierwszych dni dobrze jest więc unikać alkoholu, a także picia gorącej kawy, czy herbaty. Zalecane jest optymalne nawodnienie i odpoczynek - lepiej więc zrezygnować np. z treningu na siłowni. Po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym nie powinnaś też wystawiać ich na słońce. Nie korzystaj również z sauny, czy solarium.

Przeciwwskazania do modelowania ust

Niestety, zabiegu modelowania ust nie można wykonać u każdego. Główne przeciwwskazania to:

 • ciąża,
 • okres karmienia piersią,
 • cukrzyca,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • nadciśnienie,
 • problemy z krzepliwością krwi,
 • infekcje i stany zapalne,
 • skłonności do powstawania bliznowców.


Nie wszystkie wymienione przeciwwskazania mają bezwzględny charakter. Jeśli więc masz wątpliwości, czy możesz skorzystać z tego zabiegu, najlepiej skonsultuj się z nami.

Modelowanie ust w Warszawie - dlaczego warto wybrać Dr Skin Care?

Jeśli rozważasz modelowanie ust kwasem hialuronowym, warto odwiedzić Dr Skin Care w Warszawie. W naszej klinice pracują profesjonaliści, z odpowiednim wykształceniem medycznym i bogatym doświadczeniem. Dlatego możesz nam zaufać - wszystkie zabiegi przeprowadzamy z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. 

Jeśli zgłosisz się do nas, możesz oczekiwać nie tylko rewelacyjnych efektów, ale także wspaniałej atmosfery! Odwiedź nas na warszawskim Żoliborzu i dołącz do grona zadowolonych klientek naszej kliniki!

 

Umów się na konsultację

DR SKIN CARE

Klinika medycyny estetycznej w Warszawie.
ZADZWOŃ
CENNIKPORADYKONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram