Odwiedź nasz profil na FacebookOdwiedź nasz profil na Instagram

07/12/2022

Jak powiększyć wąskie usta?

Twoje wargi są wąskie i chciałabyś dodać im objętości? Niezależnie od tego, czy wąskie usta są efektem starzenia, czy towarzyszą Ci od zawsze, łatwo można to zmienić! Istnieje skuteczna, a ponadto bezpieczna metoda, która pozwoli Ci uzyskać piękne i ponętne usta! Dowiedz się, w jaki sposób powiększyć zbyt małe wargi!

Dlaczego usta są zbyt wąskie?

jak powiększyć wąskie ustaWąskie usta mogą być po prostu stałym elementem urody danej osoby i wynikać z predyspozycji genetycznych. Warto jednak mieć też na uwadze fakt, że usta starzeją się, podobnie jak każda inna część ciała. Czas płynie nieubłaganie, a to sprawia, że w skórze znajduje się coraz mniej włókien podporowych i podskórnej tkanki tłuszczowej. Efektem jest osłabienie czerwieni wargowej i zapadanie się kącików ust.

Usta wraz z upływem czasu stają się coraz cieńsze, bledsze i tracą swoją objętość. Winę za to ponosi zmniejszenie ilości naturalnie występującego w organizmie kwasu hialuronowego. Substancja ta kumuluje wodę w tkankach, co zapewnia skórze optymalne nawilżenie. Kiedy zaczyna jej brakować, usta stają się suche, ale też mniej jędrne i wyraziste.

Jak powiększyć i wymodelować usta?

Osobom o wąskich ustach z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Najlepszym sposobem na długotrwałe powiększenie ust jest wypełnienie ich kwasem hialuronowym. Zabieg ten nie jest inwazyjny i nie wiąże się z dużym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Trwa zaledwie kilka minut, a efekt zostanie z Tobą na długie miesiące!

Modelowanie ust kwasem hialuronowym w klinice Dr Skin Care zawsze zaczynamy od konsultacji. Zapraszamy Cię na wizytę, podczas której będziesz mogła opowiedzieć nam, o jakim efekcie marzysz. My zaś postaramy się spełnić Twoje oczekiwania, abyś opuściła nasz gabinet zadowolona i rozpromieniona. Zabieg jest szybki i bezbolesny, gdyż wcześniej nakładamy na usta specjalny środek znieczulający. 

Kiedy warto powiększyć usta?

Kiedy warto zdecydować się na powiększanie i modelowanie ust? Najprościej na to pytanie można odpowiedzieć: zawsze, gdy wygląd Twoich ust Ci się nie podoba i chcesz go zmienić. W praktyce jednak warto wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Najważniejszym jest brak przeciwwskazań do wypełniania ust kwasem hialuronowym (takich jak obniżona krzepliwość krwi, ciąża lub karmienie piersią). Jeśli już wcześniej powiększałaś usta, należy też zachować odpowiedni odstęp czasowy. 

Jeśli już zdecydujesz się na zabieg, warto udać się do sprawdzonego gabinetu, takiego jak Dr Skin Care. W naszej klinice dbamy o to, aby efekt powiększenia ust był jak najbardziej zadowalający dla pacjentki. Jednocześnie staramy się, aby wargi wyglądały w pełni naturalnie. Dobieramy odpowiednią ilość preparatu, który jest zawsze najwyższej jakości. Możesz więc być pewna, że nie wyjdziesz z naszej kliniki z efektem „kaczego dzióbka”, tylko z ustami, które idealnie pasują do Twojej twarzy.

Umów się na konsultację

DR SKIN CARE

Klinika medycyny estetycznej w Warszawie.
ZADZWOŃ
CENNIKPORADYKONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram